Ustawienia prywatnosci

Nasz strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia funkcjonalności. Jeżeli chcesz samemu wybrać które dane chcesz udostępnić naszej stronie kliknij w przycisk “zmień ustawienia”, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.

Pierwszy Taniec Lublin

DanceFlow to miejsce, w którym rozpoczniesz naukę swojego wymarzonego pierwszego tańca. Pragniemy, abyś przekraczając próg DanceFlow odkrył magię, która kryje się w tańcu, a jednocześnie mógł poczuć się tu jak w domu podczas trenowania swojego najważniejszego tańca w życiu.

Dowiedz się więcej

pierwszy taniec lublin

Pierwszy Taniec krok po kroku

Krok Pierwszy - Konsultacja

Zanim rozpoczniemy właściwy proces przygotowania Waszego pierwszego tańca, umówimy się na konsultację, na której ustalimy jak wszystkie istotne szczegóły takie jak styl tańca, utwór, dopasowanie jego długości oraz figury i połączenia, które chcielibyście mieć w choreografii. Zadamy Wam też kilka pytań o ewentualne ograniczenia, które mogą mieć wpływ na Wasz pierwszy taniec. Jesteśmy profesjonalistami i chcemy Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy, unikalny oraz dopasowany w 100% do Waszych możliwości i oczekiwań, dlatego zależy nam, żeby jak najlepiej Was poznać przed II krokiem.

Krok Pierwszy

Krok Drugi - Pierwsza lekcja

II krok jest niezwykle istotny, aby proces tworzenia i nauki choreografii był łatwy i przyjemny. Na początku wytłumaczymy w jaki sposób poruszać się aby w tańcu wyglądać lekko i płynnie, nauczycie się komunikować w parze poprzez ruch oraz budować połączenie pary. Na pierwszej lekcji poznacie też podstawowe kroki w wybranym przez Was stylu tańca,które będą bazą do stworzenia wymarzonej choreografii.

Krok Drugi

Krok Trzeci - Tworzenie choreografii

W trzecim kroku, przygotowujemy choreografię zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. Na koniec każdej lekcji nagrywamy przygotowany fragment, żeby nic nam nie uciekło. Na tym etapie ważne jest, żebyście pomiędzy spotkaniami regularnie powtarzali ułożoną choreografię. Pamiętajcie - praktyka czyni mistrza.

Krok Trzeci

Krok Czwarty - “Czyszczenie” choreografii

Jesteśmy już na finiszu, przygotowania Waszego wymarzonego pierwszego tańca. Ostatnie spotkania to czas, kiedy skupiamy się nad tym, jak połączyć ze sobą wszystkie ruchy, żeby wyglądały lekko i płynnie, jak akcentować kluczowe momenty w muzyce oraz jak zadbać o gesty, spojrzenia, emocje tak, żeby były widoczne dla oglądających.

Krok Czwarty

Krok Piąty - Próba generalna

W tygodniu poprzedzającym ślub umówimy się na ostatnie spotkanie - jeśli będzie taka możliwość dobrze, żeby było to na Waszej sali weselnej. Na tym spotkaniu dopinamy ostatnie szczegóły takie jak rozplanowanie tańca na parkiecie, moment w którym włącza się dym, oświetlenie czy wystrzeliwane jest konfetti. Zadbanie o jak najwięcej szczegółów spowoduje, że Wasz pierwszy taniec będzie niezapomnianym przeżyciem dla Was i Waszych gości.

Krok Czwarty

Nauka Pierwszego Tańca Lublin Cennik

Pakiet Flexi

150

Ilość lekcji: dostosowana do Was

Czas kursu: dostosowany do Was

NAJPOPULARNIEJSZY

Pakiet Pro

1740

Ilość lekcji: 12 lekcji

Czas kursu: 3 miesiące

Pakiet Ekspres

1080

Ilość lekcji: 6 lekcji

Czas kursu: 2 tygodnie

Najczęstsze pytania i odpowiedzi związane z pierwszym tańcem

Im wcześniej tym lepiej. Jeżeli Wasz ślub odbywa się w sezonie letnim, zachęcamy, żebyście najpierw skorzystali z kursu tańca na początku sezonu. To pozwoli Wam kompleksowo przygotować się do pierwszego tańca. Wbrew pozorom będzie to też dla Was oszczędność, bo sam proces nauki choreografii przebiega wtedy dużo szybciej. Samo przygotowanie choreografii najlepiej zacząć 3 miesiące przed ślubem.

Tak. Choreografie zawsze przygotowujemy do wybranego przez Was utworu.

Stworzenie choreografii oraz przygotowanie wszystkich niezbędnych elementów związanych z partnerowaniem, zgraniem choreografii z muzyką i zadbanie o estetykę ruchu zazwyczaj wymaga około 8 lekcji. Dużo jednak zależy od indywidualnych preferencji, oczekiwań i możliwości pary.

  • Ed Sheeran - Perfect
  • Calum Scott - You are the reason
  • Walc z filmu noce i dnie
  • The Second Waltz - Dmitri Shostakovich
  • Jessie Ware – Say You Love Me
  • Jasmine Thompson - Willow
  • Dirty Dancing - Time of my life
  • Whitney Houston - I have Nothing
  • Sobel - Wyglądasz tak pięknie
  • Paweł Domagała - Weź Nie Pytaj

Ważne, żeby utwór był “Wasz”. Niech będzie to piosenka, która dobrze Wam się kojarzy, macie z nią jakieś wspomnienia lub była elementem Waszego ważnego wydarzenia w życiu. Jeżeli piosenka nie należy do kanonu najczęściej wybieranych piosenek, nie przejmujcie się tym. Stworzymy dla Was choreografię do każdej (no prawie każdej ;)) piosenki.

Jeżeli decydujecie się na bardziej klasyczny taniec, może być to Wasze obuwie ślubne. Ważne, żeby było wygodne i nie powodowało dyskomfortu w trakcie ruchu. Dobrym rozwiązaniem jest też zakup obuwia tanecznego, dedykowanego to pierwszego tańca. Współpracujemy ze sklepem tanecznym Carmen (https://obuwie-taneczne.pl/).

Warto obejrzeć nagrania dostępne na youtube. Da to Wam pomysły co podoba Wam się najbardziej. Pamiętajcie tylko, że ogromna część nagrań tworzona jest przez zawodowych tancerzy i to co wygląda łatwo niekoniecznie takie jest. Jeżeli do Waszego ślubu zostało jeszcze co najmniej pół roku, zachęcamy do skorzystania z grupowego kursu tańca towarzyskiego lub użytkowego. Jest to najlepszy sposób na przygotowanie się do lekcji indywidualnych i zdobycia podstaw do wymarzonego tańca. Gwarantujemy też, że poznacie fajnych ludzi i zobaczycie, że taniec to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu.

Nie. Lekcje pierwszego tańca to propozycja dla osób, które nigdy nie miały styczności z tańcem. Każde doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest konieczne.

45 minut.

realizacja: artleit.com