Ustawienia prywatnosci

Nasz strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia funkcjonalności. Jeżeli chcesz samemu wybrać które dane chcesz udostępnić naszej stronie kliknij w przycisk “zmień ustawienia”, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.

O nas

Naszą misją jest nauczanie tańca jako aktywności, która wpływa na ciało, umysł i psychikę człowieka.

Taniec jest dla nas aktywnością, która daje szczęście, pozwala czuć pełnię życia oraz zdystansować się od codziennych problemów. Wyzwala radość i chęć do życia, dając ludziom dużo pozywtywnej energii.
Z tą ideą przekazujemy wiedzę i umiejętności naszym podopiecznym. W procesie nauczania tańca skupiamy naszą uwagę, aby obejmował on zawsze 3 płaszczyny.
Płaszczyzna I Ciało
W trakcie nauki tańca nasi podopieczni rozwijają gibkość, sprawność i koordynację. Tańcząc z dużą intensywnością poprawiają się także siłę, szybkość, wytrzymałość oraz precyzję. To wszystko prowadzi do zwiększania świadomości ciała oraz estytyki ruchu.
Płaszczyzna II Umysł
Poprzez zapamiętywanie sekwencji ruchów, kształtujemy pamięć, umiejętność koncentracji oraz samodyscyplinę. Ponadto ćwiczenie z muzyką, buduje umiejętność rytmizacji, a także jest bodźcem dla kreatywności i wyrażania emocji.
Płaszczyzna III Psychika
Według nas taniec daje doskonałą możliwość do zajrzenia w głąb siebie, poczucia w pełni swoich emocji i przede wszystkim wyrażenia ich ruchem. Jest świetnym narzędziem do obserwacji, poczucia i zrozumienia siebie oraz drugiego człowieka.
Pod nazwą DanceFlow działamy od września 2020 roku. Naszą wizją jest tworzenie studio, w którym będziesz mógł się zrelaksować i aktywnie odpocząć spędzając czas wśród ludzi takich jak Ty. Jeżeli nigdy nie miałeś styczności z tańcem, a chciałbyś zacząć, ale nie wiesz jak - niczym się nie przejmuj, DanceFlow tworzą ludzie - profesjonalni tancerze i nauczyciele, a jednocześnie pasjonaci tańca i ruchu, zakochani w nim od zawsze. Bez stresu i lęku pomożemy Ci wejść do świata tańca. Wystarczy odrobinę chęci, resztą zajmiemy się my.

Nasi Nauczyciele

Paweł Borówka - jestem założycielem i pomysłodawcą studio tańca Danceflow. Posiadam międzynarodową klasę taneczną S w tańcach standardowych. Zdobyłem Pucharu Polski Federacji tańca sportowego w 2016 roku oraz pucharu prof. Wieczystego w Krakowie w 2017 roku. W swoje zajęcia uwielbiam wplatać elementy treningów ruchowych i oddechowych.

Moje specjalności:

 • taniec towarzyski
 • bachata
 • zajęcia z dziećmi i młodzieżą
 • pierwszy taniec
 • Pro - Am

Moje mocne strony:

+ Niespożyta energia
+ Otwartość
+ Optymizm
+ Artystyczna dusza

Karolina Jemielniak - z tańcem jestem związana od 5 roku życia. Posiadam międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Zdobyłam Wicemistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii młodzieżowej.

Moje specjalności:

 • taniec towarzyski
 • zajęcia z dziećmi i młodzieżą
 • pierwszy taniec
 • west coast swing

Moje mocne strony:

+ Pozytywne nastawienie
+ Odpowiedzialność
+ Otwartość na nowe doświadczenia

Kasia Jemielniak - z tańcem jestem związana od 5 roku życia. Zdobyłam tytuł mistrza Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w kategorii solistek. Studiuję pedagogikę oraz psychologię. Wiedzę nabytą na studiach staram się łączyć z moją pracą instruktorską.

Moje specjalności:

 • Taniec towarzyski
 • Zajęcia z dziećmi i młodzieżą
 • Pierwszy taniec

Moje mocne strony:

+ Sumienność
+ Optymizm
+ Zaangażowanie

Sylwia Suracka - z tańcem jestem związana od 2011r. Zaczynałam od hip hopu, po drodze zahaczając o taniec towarzyski, uzależniłam się od tańców karaibskich, tak samo jak od czekolady. Jestem finalistką wielu konkursów tanecznych m.in.: I Miejsce w Pucharze Polski w Tańcach Par w 2016 r, III Mistrzyni Polski IDO 2016 w kat. Carribean show.

Moje specjalności:

 • taniec towarzyski
 • salsa i bachata
 • pierwszy taniec

Moje mocne strony:

+ Ogromna radość życia
+ Optymizm
+ Ciągła chęć rozwoju

Nina Antoszek i Tomasz Kołodziejczyk - jesteśmy pasjonatami różnych stylów tanecznych. Przez 11 lat naszej wspólnej drogi tanecznej czerpiemy z salsy, bachaty, tańca towarzyskiego, tańca ludowego, co tworzy nasz unikalny styl w tańcu użytkowym. Podczas swoich zajęć stawiamy na przyjazną atmosferę oraz wiedzę, którą można wykorzystać podczas imprez okolicznościowych. Nasze zajęcia przebiegają w energetycznej atmosferze z dużą dawką poczucia humoru. W kursantach chcemy zaszczepić miłość do tańca, bo dla nas taniec to pasja, radość i emocje. A jeśli bywacie na imprezach tanecznych w Lublinie to prawie na pewno nas tam spotkacie.

Nasze specjalności:

 • taniec użytkowy - discosamba

Nasze mocne strony:

Nina:

+ Cierpliwa
+ Zaangażowana
+ Solidna

Tomasz:

+ Uśmiechnięty
+ Energiczny
+ Spontaniczny

Aleksandra Kosior - z tańcem jestem związana od 6 roku życia. Od kilku lat jestem związana z Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca. Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Najlepiej czuję się w formach scenicznych tańca nowoczesnego i współczesnego. Stale rozwijam się w tematach efektywnej pracy z dziećmi, tworzeniu choreografii i nauki tańca w formie zabawy.

Moje specjalności:

 • zajęcia z dziećmi

Moje mocne strony:

+ Cierpliwość
+ Sumienność
+ Pogoda ducha

Miłosz Szczotka - z tańcem jestem związany od najmłodszych lat swojego życia. Posiadam najwyższą klasę taneczną S, a na swoim koncie mam osiągnięcia takie jak V-ce Mistrzostwo Polski oraz wielokrotne Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w kategoriach młodzieżowych. W wolnym czasie rozwijam się w różnych dziedzinach sportu.

Moje specjalności:

 • taniec towarzyski
 • Pro - Am

Moje mocne strony:

+ Optymizm
+ Cierpliwość
+ Gwarancja dobrej zabawy

Maja Gołębiewska - od 2016 do 2023 roku tańczyłam w Studiu Tańca GRAWITAN, gdzie kształciłam się pod kątem tańca klasycznego i współczesnego oraz brałam udział w spektaklach baletowych takich jak "Dziadek do orzechów", "Śpiąca królewna" czy "Jezioro łabędzie". Od 2021 roku należę do Teatru Tańca ZMYSŁ, gdzie stale poszerzam swoje umiejętności i wiedzę szczególnie z zakresu tańca współczesnego. W wolnym czasie zdobywam wiedzę z zakresu psychologii.

Moje specjalności:

 • balet
 • modern jazz

Moje mocne strony:

+ Cierpliwość
+ Ambicja
+ Ogromna pasja do tańca

Tomasz Lizak - posiadam wieloletnie doświadczenie sceniczne w Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA. Przez wiele lat byłym reprezentantem Teatru Tańca zMYsł. Prywatnie jestem miłośnikiem bachaty. Cechuje mnie duża otwartość na różne style taneczne. Obecnie rozwijam się w DanceFlow biorąc udział w turniejach tańca towarzyskiego. Zwracam szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i zachowanie ogólnej sprawności fizycznej.

Moje specjalności:

 • taniec towarzyski
 • bachata

Moje mocne strony:

+ Dokładność
+ Sumienność
+ Otwartość

Justyna Sierpień - związana z tańcem od 6 roku życia. Większość życia poświęciłam na rozwój w stylu hip hop, biorąc udział w wielu projektach, wideo- produkcjach i warsztatach tanecznych między innymi w gali otwarcia Europejskiej Stolicy młodzieży w Lublinie. W swojej karierze stawiam na ciągły rozwój i poszerzanie umiejętności w związku z czym w 2023 roku dołączyłam do Teatru Tańca Zmysł.

Moje specjalności:

 • hip-hop
 • taniec współczesny
 • bachata

Moje mocne strony:

+ Wytrwałość
+ Ambicja
+ Otwartość

Menedżerowie studio:

Adrianna Wróbel - do studio tańca Danceflow trafiłam w 2019 gdzie rozpoczęłam swoją przygodę z tańcem. W ostatnich latach taniec wypełnia moje życie - tańczyłam w Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA i staram się uczestniczyć w jak największej liczbie warsztatów i wydarzeń tanecznych w Lublinie. Interesuj mnie wszystko co wiąże się z ludzkim ciałem - jestem magistrem dietetyki, uczestniczę w konferencjach z zakresu sportu, dietetyki, zdrowego stylu życia oraz mediów społecznościowych i marketingu. Dzięki połączeniu tych wszystkich umiejętności doskonale odnajduję się w pracy organizacyjnej studio.

Moje mocne strony:

+ Doskonała organizacja
+ Komunikatywność
+ Pracowitość
+ Empatia
+ Łatwość uczenia się

Magdalena Grzegorczyk - W młodości taniec towarzyszył mi prawie każdego dnia. Obecnie tańczę dla przyjemności. Od 17 lat jestem związana zawodowo z branżą farmaceutyczną, a umiejętności z zakresu organizacji pracy, komunikacji i biurowej wykorzystuję w Danceflow.

Moje mocne strony:

+ Dobra organizacja
+ Dobra komunikacja
+ Pracowitość
+ Lojalność

realizacja: artleit.com